Haber
12 Ekim 2020 - Pazartesi 13:38
 
ERCİŞ BELEDİYESİ DALAN CADDESİ’Nİ DEKORATİF DİREKLERLE AYDINLATIYOR
Erciş Belediyesi Dalan Caddesi’nde başlatmış olduğu vitrin projesi kapsamında caddenin ışıklandırma sistemini dekoratif direklerle aydınlatacak.
Genel Haberi
ERCİŞ BELEDİYESİ DALAN CADDESİ’Nİ DEKORATİF DİREKLERLE AYDINLATIYOR

Proje kapsamında orta refüjlerin elektrik alt yapısını tamamlayan Belediye, dekoratif aydınlatma direklerinin montajını sürdürüyor. 1 km uzunluğundaki caddenin aydınlatılması için toplam 30 adet dekoratif direk monte edilirken caddenin prestiji de artıyor.

 

İncelemeler sırasında yaptığı açıklamada hizmetin Erciş halkına hayırlı olması temennisinde bulunan Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Nuri Mehmetbeyoğlu, “Ercişimizi kuzeyden güneye, doğudan batıya modern bir şehir haline getirmek istiyoruz. Bu bölgelerimizde yapılan çalışmalarla birlikte esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın bu caddelere olan ilgisi de artacak. Böylece buralar ticari bir canlılık kazanacak.” ifadelerinde bulundu.

 

Konuşmasında Erciş’i 2023 Vizyonuna hazırladıklarını belirten Mehmetbeyoğlu, “Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi ‘Gönül Belediyeciliği’ anlayışını şehrimizin her bir noktasına ulaştıracağız.” şeklinde konuştu.

Kaynak: (Haber Merkezi) - HABER MERKEZİ Editör:
Etiketler: ERCİŞ, BELEDİYESİ, DALAN, CADDESİ’Nİ, DEKORATİF, DİREKLERLE, AYDINLATIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı