Haber
12 Eylül 2020 - Cumartesi 10:43
 
İÇİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI ERDİL, İPEKYOLU BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ
- Haberi
İÇİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI ERDİL, İPEKYOLU BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ


İçişleri Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Tayyip Sabri Erdil, İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Sinan Aslan’ı ziyaret etti. 
Sabah saatlerinde kente gelen İçişleri Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Tayyip Sabri Erdil, ilk olarak Özalp ve Saray ilçelerinden bir takım ziyaretlerde bulundu. Bakan Yardımcısı Erdil daha sonra İpekyolu Belediyesi’ni ziyaret etti. İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Sinan Aslan ile Belediye Başkan Yardımcıları İçişleri Bakan Yardımcısı Tayyip Sabri Erdil’i İpekyolu Belediyesi girişinde karşıladı. Ziyarete, Van Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez de katıldı.
“BAŞKAN V. ASLAN, BİLGİLENDİRME SUNUMU YAPTI”
İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Sinan Aslan, ziyarette Bakan Yardımcısı Erdil’e sunum yaparak İpekyolu hakkında bilgi verdi, İpekyolu Belediyesi’nin çalışmalarını anlattı ve ilçenin ihtiyaçlarına ilişkin açıklamalarda bulundu.
“BAKAN YARDIMCISI ERDİL’DEN ESNAF ZİYARETİ”
Belediyedeki toplantının ardından İçişleri Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Tayyip Sabri Erdil, Van Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez ile İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Sinan Aslan, Maraş Caddesi esnafını ziyaret etti, Bakan Yardımcısı Erdil, esnaflara bol kazanç dileklerinde bulundu.

Kaynak: () - Vanbasinhaberleri Editör:
Etiketler: İÇİŞLERİ, BAKAN, YARDIMCISI, ERDİL,, İPEKYOLU, BELEDİYESİ’Nİ, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı