Dolar : Alış : 5.3231 / Satış : 5.3327
Euro : Alış : 6.0775 / Satış : 6.0884
HAVA DURUMU
hava durumu

Van11°CAz Bulutlu

Son Dakika Haberleri

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

Uçak Kiralama Hizmetinin En Kaliteli Rotası

Ana Sayfa » Haberler » Ekonomi » Uçak Kiralama Hizmetinin En Kaliteli Rotası
29 Ekim 2016
Uçak Kiralama Hizmetinin En Kaliteli Rotası

Dünya’da ve Türkiye’de birçok kurum ve kişiler birbirinden farklı birçok sebeple özel uçak kiralama hizmetinden fayda görmektedir. Özel uçak kiralama hizmetinin en büyük faydaları, kişiye özel olması, rahat, hızlı ve güvenli ulaşım, zaman konusunda esnekliktir. Sanat ve iş dünyasından birçok kişi gözlerden uzak ve rahat olmak ve davranabilmek için bu yola başvuruyor. İş, eğlence, sağlık, turizm ve birçok amaç için planlanan seyahatleri bu hizmetle gerçekleştirebilirsiniz. Özel olarak acil ve hız söz konusu ise veya ulaşmak istediğiniz yere sadece özel uçuşla ulaşabiliyorsanız bu hizmetlerden yararlanmanız gerekebilir. En çok tercih edilen özel uçak kiralama hizmetlerine jet, hava ambulansı ve yolcu uçakları örnek olarak verilebilir.

özel uçak kirala

Özel Jet Uçak Kiralama

Özel uçak kiralama şirketleri müşterilerine, küresel olan rezervasyon hizmetleridir. Şirketler, tecrübeleriyle, özel havacılık uzmanlarından oluşan personelleriyle 7/24 tam zamanlı hizmet verme ve beklentileri de en hızlı şekilde karşılama imkanı veriyorlar.

Jet uçak farklılıkları; Hedefe uygun özel jet tercih edilebilmesi mümkündür. Şirketler genel olarak dört farklı jet kiralama opsiyonunu portföylerinde sunuyorlar. Bu opsiyonları light, midsize, heavy, ultra long şeklinde gruplandırabiliriz. Light tipi 4-5-8 kişilik, Midsize tipi 7-10 kişilik, Heavy tipi 15-20-30 kişilik, Ultra Long tipi 50 ve üzeri kişilik hizmet veren jet uçak tipleridir. Ayrıca sadece kişi sayısına göre değil uçuş menzillerine göre de uçak seçimi yapmak mümkün.

Ambulans Uçak Kiralama

Ambulans uçak, hava sağlık hizmetlerinin en önemli parçalarından biridir. Bu hizmet 1.Dünya Savaşı zamanlarına kadar dayanır. Ambulans uçak servisi, sağlığı karayolları ulaşımına müsait olmayan, taşıma konusunda sıkıntı yaşanan, acil yetişmesi gereken hastalar, organ nakilleri ve benzeri birçok durumda kullanılır. Karayollarında harcanan uzun zamanlar hem hasta hem de hasta yakınları için büyük bir zaman kaybı haline gelmiştir. Bu yüzden hava taşımacılığı yapan ambulanslar çok tercih edilen bir yol haline gelmiştir.

Yolcu Uçağı Kiralama

Günümüzde uçak ile yapılan yolculuklar, tren ve karayoluna göre hizmet kalitesi, güvenlik, konfor ve zaman tasarrufu bakımından çok daha fazla tercih edilen bir yoldur. Yolcu uçağı kiralamak, özellikle iş seyahatlerinizde, yurt dışı – yurt içi bir yere iş grubunuzla beraber gitmek istiyorsanız en iyi seçenektir. Böylelikle hem istediğiniz tarih ve saatte istediğiniz yere gitmiş olacaksınız hem de paranızın karşılığını %100 almış olacaksınız.

hava-ambulansi

 

Detaylı Bilgi: http://www.ozelucakkirala.com/fiyatlarimiz

Plures Havacılık
Adres: İstanbul Dünya Ticaret Merkezi – EGS Business Park Blokları No: 9 Yeşilköy – Bakırköy İstanbul / TÜRKİYE
T// +90 212 465 33 32
F// +90 212 465 83 36
http://www.ozelucakkirala.com/

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

Faruk Alpaslan, ‘Servis araç sayıları artmayacak’

Faruk Alpaslan, ‘Servis araç sayıları artmayacak’Ziya Türk’ün Haberi   Van Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkan

Faruk Alpaslan Şoförler Odası Başkanlığına aday

Faruk Alpaslan Şoförler Odası Başkanlığına adayZiya Türk’ün Haberi Uzun yıllar başkanlığını yaptığı Van Şoförler

InvestAZ Yatırım Menkul Değerler’in Yeni Reklam Yüzü Ramil Guliyev Oldu

InvestAZ Yatırım Menkul Değerler’in Yeni Reklam Yüzü Ramil Guliyev OlduDünya Şampiyonu ile Dünya Çapında İletişim… Azerbaycan ve Türkiye’nin

RastgeleSeçilen İçerik

EN ÇOK OKUNANLAR

Ramazan Çelik’in Eşi Zeynep Çelik Toprağa Verildi

Ramazan Çelik’in Eşi Zeynep Çelik Toprağa VerildiAnkara’da yoğun bakımda 6 gün tedavi gören ve kurtarılamayarak hayatını

Van İş Dünyasında Öne Çıkan 20 İsim

Van İş Dünyasında Öne Çıkan 20 İsimTürkiye ve Van’da gündem çok yoğun. Türkiye’nin ve buna paralel Van’ın

Van’da İlk Kez 21 Projeden 10’u Ar-Ge Desteği Aldı

Van’da İlk Kez 21 Projeden 10’u Ar-Ge Desteği AldıVan’da 2013 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) bünyesinde kurulan